soc fbsoc igsoc yt
hlavní foto k článku
<
Zajíc to je dokonalý závodník, želva leze pomalu jak šnek, ježek v zimě vytrvale spí mnoho dní, myši mají rády sýr a špek. Hroch lítat neumí chroust mladé nekrmí, rybám není dobře na suchu, myš nemá parohy had je zas beznohý, mouchy bzučí všude ve vzduchu. Pro proč proč pro slepičí kvoč...

Zabalte si kufry, protože pořad pro děti „Cestování po světě“ vás zavede mezi nejolbíbenější písničky a vyprávění Pavla Nováka. Tento pořad je vytvořen na základě hitparády děti i učitelů, kteří si sami vybrali nejžádanější písničky, příběhy a scénky.

Opakování je matka moudrosti a v „Cestování po světě“ si hoši a dívky zanotují populární písničky Kdo si hraje nezlobí, Mravenci, Doktora se nebojíme, Myši Mitsubiši, Budliky budliky a mnoho dalších.

Děti se aktivně zapojují do tohoto výchovného pořadu zpěvem i tancem. Procvičujeme opět melodické a rytmické dovednosti. Pořad obsahuje 10 písniček a trvá cca 50 minut. Není nic jednoduššího, než se nám ozvat!

K tomuto pořadu je připravená projekce s obrázky k danému tématu, speciální rekvizity a scénky.

Vyšel samostatně na CD Budeme si zpívat 7 - Výlet.

Pavel Novák - pořad CESTOVÁNÍ PO SVĚTĚ   Pavel Novák - pořad CESTOVÁNÍ PO SVĚTĚ Pavel Novák - pořad CESTOVÁNÍ PO SVĚTĚ Pavel Novák - pořad CESTOVÁNÍ PO SVĚTĚ leták

FOTOGALERIE A VIDEA Z AKCÍ

 

Partneři

logokrajemodrypodklad pemap logo likos int logo PSP logo PSP logo PSP logo PSP logo PSP

 

DĚTI NÁM NEJSOU LHOSTEJNÉ.

ZÁLEŽÍ NÁM NA NICH.

JE TO NAŠE BUDOUCNOST.

"NA DĚTECH ZÁLEŽÍ"

 

Tato filozofie nás spojuje a bude

přinášet nové projekty.

 

Pavel Novák & partneři

qr code