Jsem pyšná, že mohu takovému člověku pomáhat

Autor: Novák Pavel, Zveřejněno: 28.11.2015 7:21:42, Přečteno: 3835x

Od 1.října jsem členem týmu Pavla Nováka. Pracuji jako koncertní manažer a jsem v kontaktu se všemi, které po celé zemi mají o Pavlovy koncerty zájem. Sedím, telefonuji, posílám e-maily, smlouvy, potvrzuji objednávky... včera jsem se poprvé zúčastnila vánočního koncertu Krásné svátky.Těch dětských už jsem s Pavlem absolvovala dost, ale pro dospěláky to pro mně byla premiéra a to premiéra s velkým "P". Poprvé jsem zažila koncert z "druhé strany". Nikdo si nedovede představit, kolik práce a všeho úsilí to před koncertem je a s blížícím se začátkem to neubývá, právě naopak. Nikdo, kdo se velkého Vánočního koncertu zúčastnil mi nemůže říci, že jsem zaujatá a že Pavlovi "nadržuji". Jeho Vánoční koncert byl tak úžasný.


 

 

 

Málokdy se stane, že nemohu najít slova. Včera po koncertě to tak bylo a je to i teď, téměř 24 hodin po koncertě stále stejné. Tak moc bych chtěla všem popsat jaké to bylo, jaká byla atmosféra, jaké byly písničky, jaké byly zpívající děti, jací byli diváci, jak při písničkách plakali štěstím starší, ale i mladí, maminky s dětmi na klíně...


Zaplněný sál Městského domu do posledního místa. Děti, rodiče, babičky, senioři. Rozmanitost publika byla opravdu velmi překvapivá.

Jsem pyšná, že mohu takovému člověku pomáhat, protože to je pan zpěvák a hlavně, přátelé, člověk s velkým a otevřeným srdcem. Vím, že je neskutečně laskavý a hodný, ale včera jsem objevila i další jeho tvář. Neskutečnou pokoru ... ač jsem se včera snažila potlačit slzy a být - jak se říká - nad věcí, nepodařilo se mi to a i teď, když se snažím své pocity popsat, mám  co dělat, abych na písmenka viděla. Buďme rádi, že je Pavel s námi.


Je pokračováním svého otce a má nám co předávat a rozdávat. Vám, lidem z Přerova přeju takového rodáka a usmívám se nad škarohlídy a závistivci, kteří jeho práci haní, srážejí nebo zatracují. Měli byste být všichni pyšní. Já byla včera a jsem i dnes a určitě budu dál a s pýchou říkám a dál budu říkat, že jsem koncertním manažerem zpěváka Pavla Nováka z Přerova.


Díky, Pavle. Včerejší koncert byl pro mě nezapomenutelným zážitkem a těším se na všechny - nejen ty předvánoční - další a další a doufám, že jich bude moc, moc a moc. Smekám před tím, jak žiješ pro lidi a co všechno do své práce dáváš.

Světlana Polívková - koncertní manažer


koncerty@pavelnovak,cz, tel.: +420 606 501 502

Zveme Vás všechny dne 24.12.

od 10:30, na náměstí TGM


Velké poděkování za pomoc s organizací a prosdejem vstupenek se zaslouží pan Petr Adolf


FOTOALBUM /stačí poklepat odkaz FOTOALBUM/  Jana Gebauera

tel.: +420 602 539 219, e-mail: gebauer@email.cz


Děkujeme stálým a hrdým partnerům agentury:


Anketa: Měl by se stát vánoční koncert s intimním nádechem v Městském domě tradicí?

Děkujeme za Váš hlas

MožnostiHlasůGraficky
ANO1268 ×
NE748 ×
V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ708 ×

Diskuse Diskuse

 _____   ___    _____ 
 / ___||  / _ \\  / ___// 
| // __  | / \ ||  \___ \\ 
| \\_\ || | \_/ ||  /  // 
 \____//  \___//  /____// 
 `---`   `---`  `-----`  
               
Komentář Ludmila korecova 28.11.2015 16:56:28

Po přečtení vaší reportáže z koncertu musím s Vámi jenom souhlasit,to co já bych chtěla říci o Pavlovi,jste skoro všechno napsala.Já jen dodám,že na Pavlovi koncerty jezdím už pět let a vždy mě donutí k slzám a nabije energií (on ví o čem mluvím)nesmírně si ho vážím,zato co dělá pro lidi a jaký je to člověk s velkým Č.Přeji mu hodně síly a zdraví a ať se mu daří i nadále.Jsem šťastná,že mohu být jeho kamarádkou.