NOVÝ POŘAD PAVLA NOVÁKA PRO DĚTI

Autor: Novák Pavel, Zveřejněno: 6.6.2015 4:23:13, Přečteno: 2025x

Že je ve zdravém těle zdravý duch?  To my přece víme a ví to i Pavel Novák, který připravil pro děti i jejich paní učitelky další zbrusu nový pořad, který je zaměřený na sport a základní činnost dětí-hru.  SPORT A HRY aneb „Výhra, prohra, nevadí, sportujeme pro zdraví“, nový pořad, který můžete vidět už v roce 2016.

V nedávno minulých letech platilo, že sportování a hry byly nejčastější aktivitou dětí. Dnes  tímto reagujeme  na katastrofickou situaci, která panuje v ČR. Na to, jak v dnešní době děti a jejich rodiče chápou nebo spíše nechápou úlohu sportu a pohybu v jejich životě. Tělesná a pohybová výchova je podle průzkumu MŠMT 3. NEJ  NEoblíbenější vyučovací hodina, předmět ve škole.

Chceme podporovat zájem o sport a to nejenom výkonnostní.

Sport by měl být jednou ze základních aktivit náplně volného času.

Nejde zdaleka jen o fyzickou kondici, ale hlavně u duševní zdraví, které nyní v naší populaci velmi trpí. Musíme dětem nabízet sport tak, aby jej chápaly jako prožitkovou aktivitu a velkou zábavu. Vždyť se také říká, že jsme populace obézních tlusťochů. A to je správně? Ne.

Tímto pořadem se pokusíme na děti působit i my. Protože: Ve zdravém těle je skutečně zdravý duch a navíc - kdo si hraje, nezlobí!


Pepek námořník věděl jak na to! Zdravě jíst a hlavně se hýbat.

Uslyšíte nové písničky: Pračlověk, Olympiáda, Atletika, Gymnastická parta, Jde se na hokej, Tenis, Míčové hry, Motory, Bojové klání, Fotbal, Kdo si hraje nezlob a  spoustu dalších písniček a skvělého vyprávění tak, jak to umí pouze Pavel Nová.

Vyprávění o sportu je v našem podání velká zábava, přesně taková, jak by měly děti sport chápat.

Takto s námi budete moci prožívat i skvělý SPORTOVNÍ KARNEVAL.

Je určen nejenom pro pořádající kulturní středisky, ale také pro sportovní kluby, program k náborovým akcím, Dětským dnům.


Diskuse Diskuse

  _____  __  __ __  __ 
 / ___// \ \\/ // \ \\ / // 
 \___ \\  \ ` //  \ \/ // 
 /  //  | ||   \ //  
 /____//   |_||   \//  
`-----`   `-`'    `