Návštěvní kniha

Pokud se chcete podělit o své pocity, dojmy z našich koncertů, představení nebo nám prostě jen něco napsat, stačí vložit váš příspěvek do této rubriky.

Žádosti o vystoupení a jiné prosím směřujte přes kontaktní formulář v sekci Kontakt.

Diskuse Diskuse

Komentář Dominik 21.10.2010 15:31:20

na koncerte v blatne to bilo zuzo libilo se mi uplne vsechno.

Komentář Honza Lepič 21.10.2010 14:14:24

bylo to moc hezké.Ve škole mám samé jedničky.:D :-) :-( :-!

Komentář Simona 12.10.2010 17:36:49

Všechny vás zdravím! Ještě mi v úších zní tóny z hezkého nedělního vystoupení. Jakpak to bylo na tom koncertě v Jablonci? Z jednoho příspěvku se dovídám, že se děti nudily a od stejné paní učitelky čtu o kousek výše, že děti zpívaly. Já tedy nedokážu zpívat a nudit se zároveň. Moje pětiletá neteřinka už si na koncertě taky prozpěvuje některé písničky, nudit jsme se nestihly ani náhodou. Ani když jsem téměř dospělou dceru nevědomky vytáhla na koncert zaměřený pro děti. Bavili jsme se naprosto všichni, vedle nás poskakovaly děti a ta radost, která z nich vyzařovala se nedala přehlédnout. Nudit se na koncertech Pavla Nováka, to je vyloučené :-) Třeba se to dozvíme i od dětiček z Jablonce, jen co se naučí psát. Také jsem vyrůstala na písničkách dědy Nováka. A tak jsem čekala, co nám předvede Pavel ml. Jsem nadšená. Musím říct, že každé vystoupení Family, je pro mne krásný zážitek. Koncerty jsou plné energie, radosti a melodických písniček. Takže děkuji Pavlovi, děkuji kapele, děkuji!!! Simona.

Komentář MŠ BAŠTˇ,K BECKOVU 142,25065 11.10.2010 12:52:08

Dobrý den,na Vašem koncertě,který se nám moc líbil,v divadle Krakov,jsme zakoupili CD,DVD,zpěvníky,CD-KARAOKE.CHtěly bysme Vás poprosit o notový záznam k písničkám-Kdo si hraje nezlobí,Mravenci,Klokani,Drůbeží závody,Doktora se nebojíme,Japonská myší polka.Bylo nám řečeno,že je máme v zakoupených zpěvnících,ale bohužel tam nejsou.Děkujeme moc,MŠ BAŠTˇ. ADRESA-MŠ BAŠTˇ,K BECKOVU 142,25065.

Komentář Z.Sanei 10.10.2010 22:07:18

Otevřela jsem vaše stránky znovu, neboť mne zajímalo, zda můj příspěvek zveřejníte a jsem ráda, že jste tak učinili - díky. Omlouvám se za tón, který se vás dotkl, ale vyjadřuje mé naladění z koncertu, a rozhodně nebyl myšlen výhrůžně. Nepřišla jsem za vámi, protože jsme tam měly 50 dětí a i ve čtyřech jsme měly plné ruce práce. Proto jsem vám napsala sem, jak jste sám požádal na konci koncertu. Také bych chtěla říct, že jedna z mých kolegyň vzpomínala na koncert vašeho otce, na kterém byla před pár lety, a byla upřímně otřesena rozdílem. Názorově jsme se docela shodly. A že zpívaly i "naše" děti, o tom nepochybuji, ale dětem se líbí kde co - s tím mám své zkušenosti, jsem matkou dvou a skutečnost, že se jim něco líbí pro mne rozhodně není rozhodující - jsem přesvědčená, že součástí výchovné role dospělých je i formování názoru a nároků na kvalitu nejen divadelních představení!!! Kam bychom se dostali, kdyby děti určovaly, co je a není kvalitní pouze na základě toho, co se jim líbí!!!??? A jestli vás to zajímá, je mi 36 :-) PS: upřímně lituji Any, jestli váš koncert byl nejkvalitnější, co viděla! Pokud ovšem nemyslí vašeho otce... Toho bohužel neznám, ptala jsem se rodičů ve školce a odezva byla pozitivní - syna nikdo z nich ovšem nezná.

Komentář Marta Šafaříková 10.10.2010 19:02:09

Názor paní magistry mi tak "hnul žlučí",že nejde nereagovat.Nemám sice titul,jsem úplně obyčejná ženská se šedesátkou na krku,ale ještě poznám co je a není vkusné.Mám tři děti a čtyři vnuky a všichni vyrůstali právě na Mistrových písničkách. Jsem mu za to velice vděčná !!!! Všechny kazety jsme už měli obehrané,musela jsem zakoupit CD a věřím že právě na těchto CD budou vyrůstat i dětí mých vnuků.Několikrát jsem navštívila i představení pro děti a vždy jsem viděla sál plný nadšených dětiček,které tančily a zpívaly. Pavel to dělá stejně dobře jako jeho otec,takže děti se mají zase na co těšit. Vzkaz pro paní magistru: Přeji vám šťastnou ruku při dalším výběru kulturní akce pro Vaše děti!!!! Pánové a Vy buďte v klidu,děti vás mají rády. Za celou svou rozvětvenou rodinu zdraví Marta

Komentář Any 10.10.2010 16:37:20

Musím reagovat na příspěvek pí Z.S.Za 30 let své učitelské praxe jsem neviděla kvalitnější výchovný koncert a děti také.A mohu Vás ujistit,že jich bylo hodně. Na jediný děti vzpomínají jako na velký zážitek a to na koncert Pavla Nováka. Jeho písničky dobře znají,protože se jim líbí. Písnička Mravenci se dostala i do učebnic Hud.výchovy.Jsem přesvědčena,že negativní názor oné Z.S. je ojedinělý . Jistě naše děti budete ještě dlouho bavit,vychovávat a těšit krásnými písničkami Vašeho skvělého tatínka.

Komentář Mgr. Jaroslav Macíček 10.10.2010 11:08:50

Nedá mi, než zareagovat na příspěvek Mgr. Sanei. Dle poznání, že ji šokuje tón příspěvků v této rubrice, tj. Vašich příspěvků, soudím, že Centrální mozek lidstva se usadil právě v Jablonci nad Nisou, což je fantastická zpráva. Je to doma !!!! Na těchto stránkách neexistuje cenzura,mrzí mne, že ačkoliv jsme ujištěni, že pí. učitelka se nebude se svým názorem tajit, nepřišla za námi hned po představení a neřekla nám to přímo. Takhle je to jen " jedna paní povídala ". Odehrál jsem s Mistrem cca 5 000 koncertů a věřte nevěřte, s takovým názorem bychom se setkali poprvé. Ale budiž .... keď máme hen tu onú demokráciu .... Kulturní úroveň společnosti, potažmo každého z nás, se odvíjí od tolerance. Opravdu jsem si nevšiml "většiny dětí", které by se nebavily. Naopak viděl a slyšel jsem burácet a zpívat celý sál. Dětem svůj názor nevnutíte. Nechejte to na nich. A buďte ostražitá, co kdyby ...... Je to jednoduché, příště nechoďte, dostane se aspoň na další. A neděste se, mohla byste vyděsit děti a ty si to nezaslouží. Mgr. Jaroslav Macíček, dlouholetý spolupracovník Pavla Nováka.

Komentář Pavel Novák 10.10.2010 7:02:31

Vážená paní magistro, předem zdravím a děkuji za reakci. Nikdo na světě se nemůže líbit všem! Jen mě mrzí tón, kterým píšete. Vyhrožovací tón, že se nebudete se svým názorem tajit, budete ho takto prezentovat a šířit dále je ale myslím pod úroveň člověka, který vychovává děti. Je pod úroveň paní učitelky. To je zase má výtka a můj názor. Velice by mě zajímal Váš věk, ale to by bylo neslušné a netaktní se Vás ptát. Jak vidíte, my jsme Váš příspěvek na webu uveřejnili, takže si to každý může přečíst. http://www.pavelnovak.cz/11-napiste-nam/ Každý má nárok na svůj názor.O posluchače nemáme naštěstí zatím nouzi, ale samozřejmě se budeme i Vašim názorem zabývat! Protože našim cílem je dělat to pro děti /ne učitelky/ dobře. Jinak mi nepřipadlo, že by se děti nebavily, protože s námi zpíval celý sál. Tedy asi mimo Vašich dětí, které se jak píšete, nudily. O stav naší kultury, narozdíl od Vás, strach nemám. P.S. Nebojte se , nikdo Vás na naše koncerty nebude nutit chodit. S pozdravem Pavel Novák - vedoucí agentury

Komentář Mgr. Zuzana Sanei 9.10.2010 22:19:16

Dobrý den, minulý pátek jsme byli s našimi dětmi z mateřské školy na vašem "výchovném koncertě" v Jablonci nad Nisou. Musím říci, že to byl nejotřesnější zážitek představení určeného dětem, který jsem dosud zažila. Dle mého názoru (a všechny tři přítomné kolegyně se se mnou shodly) bylo vaše vystoupení nevkusné, pro předškolní děti naprosto nevhodně koncipované, neuvěřitelně hlučné, slovům písniček nebylo vůbec rozumět a většinu našich dětí celé vystoupení příliš nebavilo... některé děti se opakovaně ptaly, kdy budou ty zvířátka... Velice mne mrzí, že jsem se nepodívala na vaše stránky před volbou představení! Příště si opravdu dám pozor a buďte ujištěni, že se svým názorenm nebudu tajit. Šokuje mě tón ostatních příspěvků zde a děsí mě, jak klesá kulturní úroveň naší společnosti! Z.S.