Návštěvní kniha

Pokud se chcete podělit o své pocity, dojmy z našich koncertů, představení nebo nám prostě jen něco napsat, stačí vložit váš příspěvek do této rubriky.

Žádosti o vystoupení a jiné prosím směřujte přes kontaktní formulář v sekci Kontakt.

Diskuse Diskuse

Komentář Marta 14.4.2011 23:22:36

Aničko,skoro všechny tyhle písničky od NAŠEHO Pavla zrušil MALESTEN na YouTube a moc mě to mrzelo. Pokud by byla možnost je získat zpět od Vás,bude velice ráda. Cenu respektuji a zdravím.

Komentář tomik 14.4.2011 15:46:22

ahojpan novaku;

Komentář Darinka 11.4.2011 19:43:55

Ahoj moc se mi líbil Váš koncert.Moje kamarádka Lucka mi říkala,že se jí líbite.Darinka

Komentář Any 11.4.2011 16:43:47

Pro Marii.Sbírám písničky Pavla Nováka a podařilo se mi jich dost nahrát na CD.Ty,co vyšly na singlech v letech 1966-1971.Takže tuto písničku mám.Naposledy se mi podařilo sehnat písničku- TY lásko,vyšla v roce 1979 a Pavel ji zpívá nádherně,lépe než originál.Mám nahrané např.tyto krásné písničky.Roxana,Aspoń jeden květ,Lucie,Večer v modrém,Mraky,První ranní hvězda,Muj přítel Faun,Muže mi být ukraden,Proč pláče ozvěna,Thomas David Lee,Zem,kterou mám rád,Snít,Tamburína,Skromné srdce a ve své době velké hity Den mi tě odnes-v originále zpívá Tom Jones,dále Bludný kámen-tuto píseń Pavel N.složil,krásná je také píseň Dlouhá léta nebo 0na se mi toulá a mnoho dalších.Vím,že byl natočen televizní klip,kde Pavel Novák zpívá italskou píseň Ty lásko,ale bohužel nahrávku ne a ne sehnat.Já jen doufám,že se dočkáme vydání těchto písniček na CD a televizních nahrávek Pavlových písniček na DVD-myslím těch dosud nevydaných.Pokud byste měla zájem,jsem ochotna Vám CD s těmito písničkami opatřit.

Komentář darinka 11.4.2011 16:33:16

ahoj moc a moc se mi libil ten tvuj koncert moje kamaratka řikala že se ji libiš.ahoj

Komentář Marie 11.4.2011 10:41:58

Milý pane Pavle, děkuji Vám nesmírně za Vaši odpověď, velice mě těší, že i přes časový odstup, tak jste mi věnoval ze svého vzácného času chviličku a napsal těchto pár řádků. Vnímám to jako velmi dobrou charakterovou vlastnost a tím jste se alespoň pro mě ohromně vsákl do Vašeho "rodu" s úžasným přístupem k člověku. Moc Vám za tento nádherný projev děkuju. Při této příležitosti mi dovolte Vám poděkovat za Vaše koncerty - byla jsem na obou - atmosféra, skladba, náplň i souhra s obecenstvem mě nadnášela a oba večery jsem si královsky užívala a cestou domů - na Hranicko - jsem si v autě zpívala celou cestu. Věřím, že je nesmírně náročné takové koncertní dílo sestavit, připravit, přenést na podium a "zaháčkovat" u diváků a proto Vám upřímně přeju mnoho úspěchů, aby se Vám Vaše náročná práce, ale pro nás diváky pohlazení u srdíčka, opravdu opravdu dařila, měl jste z ní potěšení i životní radost a neopouštěly Vás další náměty a motivy pro rozdávání radostí - je to vzácný dar, děkuji Vám a všem okolo Vás, že jste ochotni tento dar rozdávat a rozsévat kolem sebe. Přeji krásný nejen dnešní den S upřímným pozdravem Fanynka Marie z Hranicka

Komentář Alena VráblíkováJ 10.4.2011 17:22:36

Jsem již 45 šťastnou majitelkou tohoto i mnoha dalších singlů i LP desek mého nejoblíbenějšího zpěváka Pavla Nováka.Ráda zapůjčím,ale nerada bych o tento singl přišla.

Komentář Michaela Kumiová 2.B Mohelnice 10.4.2011 12:54:44

Dobrý den ,Váš konctert v Mohelnici se mi moc moc líbil!!!!!!!!!!!! Děkuju že ste přijel A budeme se těšit příště Naschledanou.Michalka K.

Komentář Marta 9.4.2011 20:44:16

"Aspoň jeden květ" je vůbec jedna z prvních Pavlových nahrávek s ORO a je opravdu nádherná.Taky mi schází v mém archívu.

Komentář Pavel Novák 9.4.2011 9:28:53

Dobrý den. Z archívu pana Zdeňka Neubauera a největšího znalce otcovi tvorby jsem zjistil, že se jedná se o skladbu Aspoň jeden květ (Drahoslav Volejníček-P. Svoboda) a je z roku 1966 - vyšla na singlu. Obávám se ale, že běžným způsobem není k sehnání. Pošlete poštovní adresu na pokusím se Vám kopii zajistit. S pozdravem. Pavel