Návštěvní kniha

Pokud se chcete podělit o své pocity, dojmy z našich koncertů, představení nebo nám prostě jen něco napsat, stačí vložit váš příspěvek do této rubriky.

Žádosti o vystoupení a jiné prosím směřujte přes kontaktní formulář v sekci Kontakt.

Diskuse Diskuse

Komentář adélka 11.10.2012 15:56:07

Dobrý den, koncert byl úžasný a moooc se mi líbil.Nakonci jste to rozjel a ja jsem tam tančila joko divous.Příště půjdu určitě zase a už teď se těším.Adélka 2.třída.

Komentář tom 11.10.2012 12:06:26

pavel novak ja sem tom

Komentář Soňa 10.10.2012 6:41:30

Tomuhle bych tedy nikdy nevěřila....že budu muset o Vás takhle bojovat, aby jste mohl hrát dětem v Klatovech, A zrovna já.Nechápu..... asi to tak má být.A věřte,já už jsem toho viděla za ty roky hodně.......ale to,co dělal pro děti Váš tatínek,a teď Vy,je bezkonkurenčně to nejlepší..moc vzpomínám.Úžasné.A já ty prcky miluju...nevím,kdo bych byla,bez nich....jsou to moji malí andělé.Je to radost,být s nimi.Vážím si toho,že smím...vlastně jsem to já,kdo se díky nim učí.Od nich.Jsou skvělí.(Vzpomínám si,jak jsme šli z toho prvního koncertu...někdy před deseti lety..jak ještě ve mně dozníval ten zážitek..."Tak,teď už se mi nebude líbit nic...Mistře,laťka je vysoko"...a jak jsem pak přišla domů,a ukazuju fotku mámě..."Představ si,koho jsem dnes viděla....mami,on je úžasnej...takový "děda",pro všechny ty děti.On se k nim chová,jako by všechny byly jeho!"A přesně tak to bylo.A ty fotky nám rozdal se slovy.."Paní učitelky,tady máte fotku vošklivýho pána,dejte si jí doma na dveře,ať vám děti nechodí na cukr....":-))...s tím svým úsměvem...Škoda,už tu fotku nemám.......krásné vzpomínky.Permanentní přítomnost.)Jestli budu živá,ozvu se,a budu moc ráda,když se k nám vrátíte!Moc Vám fandím,je to úžasné,co dokážete obdivuju to.Ať je hodně těch,co to dokážou ocenit a vážit si Vás....a nezávidět.Mně vždycky srdíčko poskočí radostí,když si čtu,co pěkného Vám lidi píšou..a kolik jich je.Paráda.Ať jich je pořád víc......to Vám přeju.Ať se daří.:-)Soňa M..

Komentář martin 9.10.2012 19:50:00

ahoj jak semaš kukuku mak

Komentář suezanka 2.10.2012 19:54:02

Dobrý den, jsem učitelkou mateřské školy z Chropyně, teď nedávno jsme byli s dětmi na Vašem koncertě. Velice se nám vaše vystoupení líbilo. Z Vaší práce vyzařuje úžasná energie a radost, především děti jsou z vašeho programu nadšeny, a upřímně smekáme nad Vašimi nápady a způsobem, jakým dokážete děti upoutat a vysvětlit jim obyčejné věci. Doufáme, že nás v Chropyni ještě někdy navštívíte. Učitelky 1. třídy Mateřské školy

Komentář CK VALAŠKA-Hořanská Lýdie 1.10.2012 14:52:22

Přijměte od nás taky veliké dík za velmi pěkné vystoupení v Chorvatsku - Makarské na akci „ZAVÍRÁNÍ MOŘE 2012“ Jsme rádi, že vše klaplo podle našich představ. Sám ředitel hotelu se vyjádřil, že Vaše vystoupení bylo nejlepší za 7 let , co pořádáme tuto akci na Makarské, na další Vaše vystoupení se budeme velice těšit. Jak bude příležitost, včas se ohlásíme. Ještě jednou Vám děkuji za super spolupráci Hořanská Lydie

Komentář Kája a Luboš z Brna 1.10.2012 13:37:57

Milý pane Nováku,vzpomínáme na Váš krásný koncert na terase hotelu Riviera v Makarske,kde jsme prožili krásný týden s Valaškou.Srdečně Vás pozdravujeme a k Vašim 48. narozeninám,které oslavíte 3.října, Vám přejeme jen vše dobré,štěstí,Boží požehnání a hlavně zdraví do dalších let. Manželé Kája a Luboš Kudovi z Brna.

Komentář agata 27.9.2012 17:47:21

Ahoj naštívila jsem vaše webové stranky ahoj.

Komentář Markéta 27.9.2012 15:07:17

Děkuji za skvělý koncert v Chropyni.Byla bych ráda ,kdybste zase někdy udělali koncert v Chropyni a okolí.

Komentář Lenka s Edou a Otou 12.9.2012 21:30:39

Děkujeme za dnešní pěkný koncert pro děti v Lázních Kynžvart! Lenka s dvojčaty