Návštěvní kniha

Pokud se chcete podělit o své pocity, dojmy z našich koncertů, představení nebo nám prostě jen něco napsat, stačí vložit váš příspěvek do této rubriky.

Žádosti o vystoupení a jiné prosím směřujte přes kontaktní formulář v sekci Kontakt.

Diskuse Diskuse

Komentář vladislava urbanikova 28.11.2015 21:36:03

ahoj všem krasné písně i já sem s pavlem novakem miluji písně jeho otce a nadalé budu milovat pisně i jeho pisne mladeho pavla novaka i když je zpiva trošku jinak než jho otec ale snaží se a moc proto mu to moc přejí at tyto pisničky žijí co nejdele a jsem rada že znam oba pavli a rada by aby ty pisničky orirginalni s jmeny pihovata, podivny spač.nádherná laska tu zpívam v řírodě o samotě a jiné rada by je měla tyto pisne na ce a taky velikonocetam je suprova písen a zpevak jaky byl a jakého jsem znala pavlového otce vím že neni snami ale žiji jeho písně a ja ho nosím v srdičku a děkuji za to že mam i pavla novaka jeho syna mezi svima přáteli hezky večer

Komentář Soňa Mirvaldová 27.11.2015 20:40:52

Včerejší koncert v Městském domě byl moc krásný,děkujeme!

Komentář Světlana Polívková 27.11.2015 20:35:13

Od 1.října jsem členem týmu Pavla Nováka. Pracuji jako koncertní manažer a jsem v kontaktu se všemi, které po celé zemi mají o Pavlovy koncerty zájem. Sedím, telefonuji, posílám e-maily, smlouvy, potvrzuji objednávky... včera jsem se poprvé zúčastnila koncertu. Těch dětských už jsem s Pavlem absolvovala dost, ale pro dospěláky to pro mně byla premiéra a to premiéra s velkým "P". Poprvé jsem zažila koncert z "druhé strany". Nikdo si nedovede představit, kolik práce a všeho úsilí to před koncertem je a s blížícím se začátkem to neubývá, právě naopak. Nikdo, kdo se velkého Vánočního koncertu zúčastnil mi nemůže říci, že jsem zaujatá a že Pavlovi "nadržuji". Jeho Vánoční koncert byl tak úžasný... Málokdy se stane, že nemohu najít slova. Včera po koncertě to tak bylo a je to i teď, téměř 24 hodin po koncertě stále stejné. Tak moc bych chtěla všem popsat jaké to bylo, jaká byla atmosféra, jaké byly písničky, jaké byly zpívající děti, jací byli diváci, jak při písničkách plakali štěstím starší, ale i mladí, maminky s dětmi na klíně... Jsem pyšná, že mohu takovému člověku pomáhat, protože to je pan zpěvák a hlavně, přátelé, člověk s velkým a otevřeným srdcem. Vím, že je neskutečně laskavý a hodný, ale včera jsem objevila i další jeho tvář. Neskutečnou pokoru ... ač jsem se včera snažila potlačit slzy a být - jak se říká - nad věcí, nepodařilo se mi to a i teď, když se snažím své pocity popsat, mám co dělat, abych na písmenka viděla. Buďme rádi, že je Pavel s námi. Je pokračováním svého otce a má nám co předávat a rozdávat. Vám, lidem z Přerova přeju takového rodáka a usmívám se nad škarohlídy a závistivci, kteří jeho práci haní, srážejí nebo zatracují. Měli byste být všichni pyšní. Já byla včera a jsem i dnes a určitě budu dál a s pýchou říkám a dál budu říkat, že jsem koncertním manažerem zpěváka Pavla Nováka z Přerova. Díky, Pavle. Včerejší koncert byl pro mě nezapomenutelným zážitkem a těším se na všechny - nejen ty předvánoční - další a další a doufám, že jich bude moc, moc a moc. Smekám před tím, jak žiješ pro lidi a co všechno do své práce dáváš.

Komentář Yveta 27.11.2015 8:08:53

Pavle,včerejší přerovský koncert byl opravdu krásný,díky.

Komentář Yveta 27.11.2015 8:04:16

Pavle,včerejší přerovský koncert byl opravdu krásný,děkujem za něj.Těším se i na náměstí24.12.Pavle,nenechte se odradit nějakými řečmi,nebo narážkami druhých lidí,ale alespoň 1 do roka dokud budete moc,koncert v MD dělejte a hlavně nerušte 24.12.,to co započal Váš otec,vy pokračujte.Nekonáte to ,že musíte,ale z láskou a radostí,jak vy tak i skupina Family.Aještě jednou díky Vám a všem kdo se na včerejším koncertě podíleli.

Komentář Katka 26.11.2015 22:45:48

Pavle přerovský koncert se moc povedl a zahřál nás u srdíčka!!! Děkujem

Komentář alexandr 25.11.2015 17:06:36

ahoj pavle chciti moc podekavat že si zaspival tadi ve jeseniku menuju se alex bata

Komentář hubert 24.11.2015 15:58:27

Ahoj Pavle moc jsemi líbilo tvoje přectavení v jeseníku jemi 7 let a menujuse Hubert chtělbich abis zases někdi zahral ahoj psal Hubert Karl Semerád.

Komentář Dana Uzlová 23.11.2015 18:39:35

Prosím mohli byste mi na dobírku co nejrychleji poslat Budeme si zpívat č. 3 - 4. Nacvičujeme na besídku a cd už je tak obehrané že začalo přeskakovat. Moc moc děkuji. Dana Uzlová, Burešova 1151/12, Praha 8, 182 00.

Komentář vaclav 22.11.2015 10:47:43

pavle mas pěknou dceru elišku mužu se tě zeptat koli ma let eliška a filip