Návštěvní kniha

Pokud se chcete podělit o své pocity, dojmy z našich koncertů, představení nebo nám prostě jen něco napsat, stačí vložit váš příspěvek do této rubriky.

Žádosti o vystoupení a jiné prosím směřujte přes kontaktní formulář v sekci Kontakt.

Diskuse Diskuse

Komentář tereya 17.2.2010 15:53:35

je to super miluju pavla novaka

Komentář Tereza 16.2.2010 22:29:28

Milý a vážený Pavle, jako spousta lidí přede mnou i já Vám vzdám hold (nejen) za vzpomínkové koncerty. Byla jsem na dvou a dodnes mám v sobě nezapomenutelný pocit toho, že jsem prožila něco krásného, příjemného, i když chvílemi i dojemného až smutného. Ale takový je život. Moc Vám fandím a přeji Vám, Vaší mamince, a vůbec celé rodině spoustu sil a životního elánu.

Komentář Karel Jačko 15.2.2010 8:04:54

Stránky jsou super, vždy jsou nejdůležitější aktuální informace :-)

Komentář Svatava 14.2.2010 16:30:06

Milý Pavle, tvůj otec byl krásný člověk, s duší velkého dítěte a srdcem na dlani, tak si ho budeme vždycky pamatovat. Moc jsme se těšili, že tvůj vzpomínkový, ale raději připomíkový koncert, nám dá šanci nejen vzpomínat a smutnit, ale hlavně zalistovat v krásných časech společného mládí. Nezklamal jsi, díky ! Bylo nám moc fajn, byť dojemně a slzavo, ale díky tobě taky hodně příjemně,s pocitem, že Pavel zkrátka nikdy nemůže z Přerováků jen tak vymizet. Ta štafeta po tátovi ti moc a moc sedí. A tvá nová píseň pro tátu,vlastně pro nás - je to nejhezčí vyznání, jež jsi dal otci i svým posluchačům. Hodně štěstí ti přejí Měrkovi.

Komentář Any 13.2.2010 21:10:44

Vážený Pavle,bohužel jsem se nedostala na Vaše vzpomínkové koncerty. Podle nadšených ohlasu vím,že se povedly.V pátek jsme v televizi sledovali seriál Historie českého bigbeatu. Viděli jsme Vás jako tříletého hošíka. Sel jste s maminkou a držel jste se kočárku. Spatřil jste tatínka,který Vám šel naproti,a rozběhlse do jeho náruče. Vaši rodiče byli krásni lidé a moc jim to spolu slušelo.Tato hezká vzpomínka na skvělého zpěváka a clověka nás velice dojala.Byla to velká osobnost naší kultury a nikdy se uz takový člověk nenarodí.Prejeme Vam hodně uspěchu ve Vaší práci i v soukromém zivotě.

Komentář Jiří Pečánka 13.2.2010 16:37:26

Pavlíku, ještě jednou velké díky za pozvání na koncert 11.2. A dojem - skvělé, skvělé, skvělé!!! Vystihl jsi kompozicí celého večera přesně to, co Přerované očekávali a jak by si to představoval určitě i děda. Je na Tebe dozajista velice hrdý, a to nejen za tento vzpomínkový trojkoncert! Vydrž, jsi nepochybně na správné cestě a bude-li v našich silách a možnostech, rádi Tě na této nelehké, leč záslužné cestě kdykoli podpoříme. Jirka a Martina z Želatovic

Komentář marcela 13.2.2010 15:43:37

Milý Pavle , byla jsem na Vašich vzpomínkových koncertech ve středu a i ve čtvrtek a byla to bomba!!!!!! Moc se mi líbil , ale především Vaše nová píseň tak jen tak dál.Zkrátka je vidět ,že jste synem svého otce moc se Vám to povedlo.Přeji mnoho úspěchů jak v osobním tak i v tom pracovním životě ,stále plné sály tak jak je míval Váš (náš)děda Pavel .

Komentář Hanka 12.2.2010 18:27:07

Dobrý večer Pavle ! Byla jsem na koncertě 11.2.pro mě nezapomenutelný zážitek !!!!!!! prostě SUPER..vaši CD - Jsi tu stále - si dneska pouštím snad po sté...nádherná písnička,krásnej dojemnej text...Přeji vám i já , hodně uspěchů,zdraví a štastnou rodinu...ještě jednou DÍKY !!!

Komentář Petr 12.2.2010 10:45:07

Ahoj Pavle,koncert byl velice povedený a se ženou jsme nemohli ani spát jak jsi nás a myslím i všechny překvapil.Nová píseň je opravdu hit.Přeji všem v tvém okolí hodně úspěchů a hlavně radosti a jsem rád že jsem mohl na koncertě být a plně si ho užít.Tohle je nezapomenutelný zážitek moc děkujeme.

Komentář Pavel 12.2.2010 10:18:16

Vzpomínkový koncert byl super. Byli jsme se ženou a přáteli ve středu. Nemělo to chybu. Tak jako vždy při Pavlových (dědových) koncertech. Pavel