VÁNOČNÍ KONCERT-KRÁSNÉ SVÁTKY-ROZSVĚCENÍ STROMU

Co se vám vybaví, když se řekne krásné svátky? Krajina zapadaná sněhem, vůně purpury, domácí pohoda a..? Vánoční písničky na koncertě Pavla Nováka & skupiny Family.

Každé Vánoce jsou sami o sobě nezapomenutelným zážitkem. Vánoční koncert „Krásné svátky“ ještě umocní zážitky z nejúžasnějšího času v roce. Pavel Novák & Family za vámi rádi přijedou do každého města.

CHCETE S NÁMI ROZSVÍTIT VÁNOČNÍ STROM VE VAŠEM MĚSTĚ? Není problém, volejte: +420 606 721 311, pište: agentura@PavelNovak.cz

Na každém vánočním koncertě s Pavlem Novákem a kapelou Family může vystupovat místní dětský pěvecký sbor. Mohou se spojit dva i více sborů, nejlépe od malých děti po studenty i dospělé.

Preferujeme účast místního sboru a moc se na spolupráci těšíme! Je to neskutečný zážitek pro nás i pro vystupující děti.

Během našeho vystoupení „Krásné svátky“ hostující sbor rozhodně nehraje druhé housle. Nejenom, že se aktivně účastní koncertu, ale dostane také svůj vlastní prostor  10 – 15 minut.

 • Dopolední koncert pro střední školy a učiliště / s pěveckým sborem školy/Cena pořadu: dohodou /podle velikosti kapely, aparatury, vzdálenosti/

  Koncert je vhodný jak pro sály a kluby, tak pro venkovní prostory, adventní koncerty a všechny akce, které jsou spojeny s Vánoci.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Název sboru, datum, čas, misto jsou fiktivní - budou se doplňovat dle Vašich požadavků.

  Mimo písniček z CD Vánoce uslyšíte také některé nezapomenutelné hity Pavlova otce a nezapomeneme ani na koledy, abychom si zazpívali všichni.

  Teď už jen čekáme na Vás. Ozvěte se.

  Ukázky písniček z CD "VÁNOCE" můžete slyšet ZDE