POŘADY S POTÁPĚČSKOU TEMATIKOU PRO ZŠ, SŠ, VEŘEJNOST

Rádi byste dopřáli svým žákům a studentům extra porci zábavy? V našem repertoáru máme také speciální výukové programy, jež nadchnou, pobaví i naučí.

Je vůbec možné nasměrovat žáky i studenty na správnou životní cestu a dát jim prvotní impuls k životu, který má smysl? Samozřejmě.

Naše speciální výukové programy Dýchat znamená žít + Hranická propast – nejhlubší sladkovodní propast světa jsou vystavěny na osobních zkušenostech Pavla Nováka, ze kterého děti při vysoupení nespustí zrak, protože

  • naše multimediální besedy zábavně opakují školní učivo a prohlubují znalosti dětí v oblasti chemie, fyziky, biologie, zeměpisu, geologii apod.
  • klademe důraz na zdravý životní styl a ochranu životního prostředí
  • dáváme žákům impuls k zamyšlení se nad sebou samým
  • výukové programy plní funkci prevence kriminality mládeže a používání návykových látek

V mladých lidech chceme posilovat myšlenku, že vše co děláme poctivě a naplno, má smysl. Nemusí nám to přinášet jen finanční ohodnocení, ale hlavně pocit plnohodnotného života.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pro pořadatele:

Délka pořadu: cca 60-80 minut

Ceny pro pořadů pro děti /pro pořadatele, KD, organizace/ Vám sdělí Světlana Polívková - koncertní asistent manager, 601 501 502, koncerty@PavelNovak.cz

Doprava: 7,--Kč/km

Cena pořadu pro školy byla stanovena na 50 Kč za dítě a nejnižší počet je 200 dětí. U nižšího počtu dětí je nutná dohoda se zástupcem agentury /Pavel Novák, Světlana Polívková/.

Doporučujeme zorganizovat 2-3 představení během dopoledne.

Technicky jsme naprosto soběstační.Stavíme kompletní zvukovou i světelnou techniku, včetně projekce.

Jediným požadavkem je připojení k elektrické síti 220V.