BACILY A VIRY PORAZÍME

Autor: Novák Pavel, Zveřejněno: 24.4.2020 14:03:52, Přečteno: 1316x

Nový pořad pro děti je na světě. Aktuálně jsem zareagoval na současnou situaci. Na příběhu dvou nezbedů a rošťáků, bacila Bumbáce a vira Lumpáce, budeme s dětmi společně vytvářet plán, jak s nimi zatočíme. Naučíme se, jak s nimi můžeme žít, aby nás neohorožovali a nekomplikovali nám naše životy.

Koronavirus změnil naše životy a my se musíme smířit s tím, že tady zůstane. Stane se součástí našich životů. Budeme muset naučit žít tak, aby nás neohrožoval a my dále mohli žít plnohodnotně naše spokojené životy. Učíme se celý život a tak je na čase příjmout i tuto situaci. Třeba i to, že se stane rouška součástí našich životů.

Musíme se učit všichni, ale hlavně děti, které mají celý život před sebou. Proto jsem začal v době "nekoncertování" hned vymýšlet scénář, říkanky, obrázky, omalovánky. Chci, aby toto učení bylo pro děti velkou interaktivní zábavou. Společně s dětmi tak vymyslíme plán, jak tyto dva darebáky porazíme a Bubáce a Lumpáce zaženeme od nás tak daleko, aby nás nemohli ohrožovat. BACILY A VIRY PORAZÍME.

Ke každé situaci mám připravené říkanky a obrázky, rekvizity, scénky.  Po vystoupení děti dostanou obrázky a říkanky do školek formou omalovánek, kde s nimi budou moci dále pracovat.

Více již nebudu prozrazovat, aby jste se měli na co těšit. S programem jsem schopný vyrazit ihned, jak to půjde. Hned, jakmile bude povoleno koncertování.

Nebudu s tímto pořadem jezdit jen po kulturních domech, ale můžeme se potkat i ve vaší školce, pokud je vás více jak 50 dětí. Cena pro školky bude stanovena dohodou /vybrané vstupné + náklady na dopravu/

V letních měsících je možné se dohodnout na vystoupení na zahradách - venku, kde dokážeme splnit současná nařízení a předpisy.

Již nyní si můžete vystoupení objednávat na letní měsíce, podzim a zimu roku 2020. Samozřejmě i na celý rok 2021.

 

- Dětem názorně a pochopitelně vzhledem k jejich věku vysvětlit, jak se mají chovat

v kolektivu, v městské hromadné dopravě, v obchodech, ale i doma.
- Připomenout jim základní hygienické návyky
- Podpora zdravého stravování
- Důležitost prožitkového pohybu a sportu
- Vztah k přírodě a zvířatům
Celý pořad bude koncipován, jako

BACILY A VIRY PORAZÍME

Hudebně vzdělávací a motivační pořad Pavla Nováka pro děti od 3-10 let

Hudebně vzdělávací a motivační pořad Pavla Nováka pro děti od 3-10 let

Cílem pořadu:

 • Dětem názorně a pochopitelně vzhledem k jejich věku vysvětlit, jak se mají chovatv kolektivu, v městské hromadné dopravě, v obchodech, ale i doma.
 • Připomenout jim základní hygienické návyky
 • Podpora zdravého stravování
 • Důležitost prožitkového pohybu a sportu
 • Vztah k přírodě a zvířatům

Technické požadavky pro vystoupení: pouze1x zásuvka 220V

Kompletní techniku, zvuk, světla, včetně prezentace obrázků, videoprojekce zajišťuje agentura Pavel Novák.

Kontakty pro jednání ZDE

Sledujte náš Bezpečný dětský youtube kanál "Pavel Novák DĚTEM"

 


Diskuse Diskuse

 __  __  __  __  __  __ 
 \ \\/ // \ \\/ // \ \\/ // 
 \  //  \ ` //  \  // 
 / . \\   | ||   / . \\ 
 /_//\_\\  |_||  /_//\_\\ 
 `-` --`  `-`'  `-` --` 
               
Komentář Marie Strnadová 24.5.2020 16:50:52

Dobrý den. Měli bychom zájem o Váš hudební pořad "Bacily a viry porazíme". Šlo by to 2. června 2020? Jen je trochu problém v počtu dětí. Vzhledem k současné situaci máme menší počet dětí. Zatím do MŠ dochází 30 dětí. Jsme MŠ u Bečvy v Přerově. (MŚ p. Žaluda) Budeme se těšit. S pozdravem Strnadová M.