ANI DÉŠŤ NÁS NEZASTAVIL

Autor: Novák Pavel, Zveřejněno: 24.6.2015 18:25:22, Přečteno: 1923x

Letošní loučení se školním rokem  bylo uplakané. Děti plakaly smíchy a radostí, ale nebe na nás valilo spoustu děšťových kapek. Pláštěnky, deštníky, igelitové pytle. Použili jsme všechno, co jsme měli po ruce. Ani to však nebyl důvod, abychom byli smutní.Tak "HURÁ NA PRÁZDNINY".

Na tuto akci jsme se dlouho připravovali. Nebyl to tentokrát jen koncert s mými kamarády, ale také výstava výtvarných prací "PŘEROV DĚTSKÝMA OČIMA". O to více jsem si přál pěkný slunečný den. Ten se zařídit nepodařilo. Ovšem všechno ostatní klapalo, jako na drátkách.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Děti i paní učitelky si zaslouží velikánskou pochvalu. V takovém počasí udržet publikum na místě, tak to se nedaří každý den. Kdo přišel a vydržel, ten nelitoval.

V programu vystoupily dvě velmi úspěšné taneční skupiny z Přerova. D2Dance a Duck Beat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přímo na pódiu vznikal obrázek k písničce Mravenci. Kreslíř Luboš Dostál si na pódium vybral kamarádku a společně nakreslili parádní obrázek.

Na Přerov nezapomněl ani letos Jirka Hadaš. Je to můj dlouholetý kamarád a jeden z lidí, kteří to pro děti dělají opravdu poctivě a dobře. Vždy se snaží něčím překvapit. Opět nezklamal. Jeho papoušek Popkorn ohromil nejenom děti, ale i dospělé.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V závěru jsme předali všem dětem a učitelkám, kteří se zapojili do výtvarné soutěže upomínkové diplomy a dárky. Zasloužili si to. Spoustu krásných výkresů si potom přerované mohli prohlížet až do odpoledních hodin. Kam výkresy umístíme nyní, tak to je prozatím v jednání. Budeme Vás informovat.

Tradiční pořaratel akce, Město Přerov, se akce zřekl. Asi není potřeba děti bavit, probouzet v nich invenci a vést je k aktivitám, které jim zaplní volný čas. My si to nemyslíme. S minimální podporou Města Přerov jsme akci uspořádali. Jen díky ochotě všech účinkujících a reailačnímu týmu, zřeknout se honoráře a bezplatně se na akci podílet, se vše podařilo. Všem patří velký dík.

Tak to bylo "HURÁ NA PRÁZDNINY 2015". Jestli bude mít tato akce pokračování i v roce 2016, tak to musíme pečlivě rozmyslet. Přece jenom se nám zdá, že o nabízené aktivity není takový zájem, jaký jsme si představovali. V plánu jsme měli pro rok 2016 zaměření na sportovní a pohybové aktivity, spojené s autogramiádou vrcholových sportovců. Musíme nejprve zjistit, zda bude v Přerově o tento projekt zájem. Každopádně v Olomouci, v Jablonci a Uherském Hradišti jsme již dohodnuti.

Tak budeme doufat,že nám v příštím roce vyjde konečně počasí, zaujmeme Vás připravovaným programem a celému týmu, který pro Vás akce připravuje vydrží elán, optimismus a přesvědčení, že děláme něco smysluplného. Protože: "NÁM NA DĚTECH ZÁLEŽÍ".

FOTOGALERIE Z AKCE ZDE

A tady první reakce na letošní akci:

„Hurá na prázdniny s Pavlem Novákem“

V pondělí 22.června proběhla na náměstí TGM akce s názvem „Hurá na prázdniny s Pavlem Novákem“. Některé školky se zapojily do výtvarné soutěže „ Přerov očima dětí“ všechny obrázky byly vystaveny na náměstí TGM. Každá školka, která se zapojila získala krásný dárek- stavebnice a kostky. Každý jednotlivec získal diplom. Děti z keramické školky vyrobily z keramiky Tyršuv most, který byl také vidění na podiu, kde zpíval Pavel Novák. I přes nepříznivé počasí se akce vydařila, děti zpívaly, tancovaly, malovaly s panem Dostálem, čarovaly s kouzelníkem, shlédly taneční vystoupení skupin D2 Dance a  Duck Beat. Tímto bych chtěla poděkovat Pavlovi za úžasnou atmosféru, skvělé dopoledne protože užili jsme si to i my dospěláci a už teď se těšíme na příští rok! DÍKY PAVLE !!!

Za celý kolektiv  Bc.Daniela Foldynová a děti z keramické školky :-)

 

I na truc počasí se dnes pěkně děti bavily. Program jsi měl pestrý a chci ti za naši Mateřskou školu moc poděkovat. Děti byly nadšené, že viděly „ svůj“ soutěžní obrázek viset na výstavě na náměstí, zazpívaly si své oblíbené písničky z tvého repertoáru. A diplomy pro všechny děti, to bylo to nejlepší, co  jsi pro ně mohl vymyslet, Nikdo nebyl zklamaný, a to je taky pedagogické.

Měj se moc hezky, snad bude ještě hezké léto, užij si ho pokud možno alespoň občas s rodinou !  Děkujeme za celou akci i za stavebnice, které budou kolovat po celé školce.

Díky moc. Lea Vodičková - ředitelka MŠ Kratochvílova a spol.

Diskuse Diskuse

 ______   ___   ______ 
 /_____//  / _ \\  /_  _// 
 `____ `  | / \ ||  | ||  
 /___//  | \_/ ||  _| ||  
 `__ `   \___//  /__//  
 /_//    `---`  `--`   
 `-`