vyčištění žaludku a hned velká pochvala

Autor: Novák Pavel, Zveřejněno: 2.3.2014 10:44:38, Přečteno: 1943x

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak jistě víte, v Trutnově jsme absolvovali 4 koncerty JAK PŘICHÁZÍME NA SVĚT  a potom také SVOBODNÉHO VĚZNĚ. Vše pozorně sledovala externí pracovnice, scénografka Kristýna z Prahy. A ta potom provedla podrobný rozbor pořadů v šatně. Kdybych byl mladší, asi bych ji po pár minutách prohodil dveřmi, ale v mém věku mám k dámám úctu a respektuji některé jejich názory.

Věděl jsem již od produkční UFFA, že má zcela jiný pohled na to, jak by měly vypadat programy pro děti. Tak jsme si poslední den sedli proti sobě a začala výměna názorů. Dětský pořad jednoznačně odsoudila a rozdrtila. Nelíbilo se jí spojení muziky se scénkami. Kdy třeba znázorňujeme spojení dítěte s maminkou takovým telefonem /pupeční šňůrou, kterou maminka za dítě dýchá, krmí ho .../  "Vždyť ten chlapec v kostýmu přece nemůže představovat nehezkou maminku?" Tak jsem odpověděl, že s sebou budu klidně vozit MISS, ale prostě cena bude asi někde jinde :-). Neustále mi to předhazovala.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Historické foto-krásná maminka Karla spojená s miminkem telefonem.pupeční šňůrou

Nechci se v tom dále pitvat. Protože mě uspokojila věta."Víte pane Novák, ale nejhorší na tom je, že ty děti a učitelky to bavilo a odcházely spokojené." Tak to mě dostalo. To mám dělat výchovné pořady tak, aby bylo vše přesně, nedat dětem šanci pro jejich DĚTSKÉ představy, jejich fantazie a sebrat jim možnost jejich neskutečné dětské představivosti?

To přece nechci já, chci rozdávat ponaučení, ale VŽDY ZÁBAVNOU FORMOU:

A TADY JE BEZPROSTŘEDNÍ HODNOCENÍ PROGRAMU HNED PO KONCERTĚ:

Bylo mi smutno i z toho, že naprosto pohanila, podle mě krásné obrázky  V. Časty.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

No řekněte, nejsou to pro děti od 3 let přijatelné obrázky? To jim mám říkat, že místo pindíka mají penis a holky místo poštovní schránky, kam táta může poslat vzkaz, mámo mám Tě rád, nazývat to místo vagínou? Vždyť i doma to pojmenováváme jinak - kačenka, pipinka.............

Takže jsem dostal pěkné vyčištění žaludku a nevím, zda budeme ještě v Trutnově pro malé děti hrát. To by musely paní učitelky, pokud se to jim a dětem líbilo, zalobovat přímo v UFFU, napsat e-mail na produkci zivrova@uffo.cz, nebo přímo panu řediteli kasik@uffo.cz a vyžádat si nás! Je to na Vás paní učitelky.

Ovšem potom následoval pro mě šok. SVOBODNÝ VĚZEŇ BYL VÝBORNÝ, SKVĚLÝ! To bylo ono. To jste byl Vy, přesně tak, jak by to nikdo jiný neudělal. Prostě děláte něco za sebe a je to z toho strašně cítit.

Pochvala od scénáristky, která nemá moc ráda klasická představení, ale spíše ALTERNATIVU, tak to potěšilo. To je ale jediné. Bojím se, že nádherné UFFO už mi zavírá dveře.

TAK MĚ V TOM PANÍ UČITELKY S DĚTMI NENECHEJTE. Pokud nás v Trutnově chcete, budete muset zabojovat a vyžádat si nás. Máme spousty dalších jiných pořadů!

Pavel

Diskuse Diskuse

 ______   ______  __  __ 
|   \\ /_  _// \ \\/ // 
| -- //  -| ||-  \  // 
| -- \\  _| ||_  / . \\ 
|______// /_____// /_//\_\\ 
`------`  `-----`  `-` --` 
               
Komentář irena.nedbalova@seznam.cz 3.3.2014 14:01:05

Dobrý den, mám pocit , že paní asi nikdy neměla děti. Vagína, jsem nikdy před dětmi neřekla. Hrajme si s těma dětmi! Jo, Pavle dělej to tak dál!!!!

Komentář Soňa 2.3.2014 13:50:20

To co děláte,je "prožitkové učení",ve Vašem podání naprosto excelentní!Nejefektivnější způsob učení,!!!Paní by si měla rozšířit obzor.Nedejte se!!!Jasně,vyslechnout jiný názor je fajn.Aspoň si člověk ujasní co,jak a proč dělá právě tak,a ne jinak.Děti a učitelky byly spokojené,tak je to jasné,ne???O ty přece jde,to jsou lidi kompetentní aby hodnotili!!!Jen jestli se ozvou....věřím,že je ani nenapadne,že Vás stihla kritika,a jen se důvěřivě těší na další koncert.Máte jim hodně co dát,a za tím si stojím!!Ahoj,a držím pěsti.Soňa.