DEN 5. "PRAVDA , LÁSKA A ČEST VÍTĚZÍ"

Autor: Novák Pavel, Zveřejněno: 24.8.2013 5:00:15, Přečteno: 2062x

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hned po návratu ze severu jsem se zastavil za svým přítelem, náčelníkem Buvolí hlavou. Byl jsem se poradit a uctít všechny bohy, aby se nám podařilo vyčistit městečko od všech zlých lidí, banditů a zlodějů. Náčelník mě přijal s otevřenou náručí a jeho rady byly k nezaplacení. Takže hurá do úřadu SHERIFFA. "Pořádek musí být!" Na to máme ty brožury.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Městečko tvrdě spalo a já již připravoval lest, jak překazit vyloupení banky a ochranu všech poctivých lidí. Nejprve jsem se musel převléknout, zkontrolovat a seřídit zbraně a vydat se na obchůzku krajiny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Také jsem potrénoval ještě s čínským bojovníkem ninjou, samozřejmě ještě ve sportovním.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Převlečen jsem pak již ladil mušku na kreslené terče. O výsledku střelby bych se tady raději nezmiňoval.

Divoká příroda je prostě kouzelná.

Dost kochání a jde se do práce. Úřad čeká. Nejprve jsem se ujistil, že obranný systém je v pořádku. Musel jsem vymyslet léčku, aby jejich porážku viděli i místní návštěvníci. Byl přísný zákaz nalévání ohnivé vody. Jen banditům se nalévalo ve velkém. Bylo třeba otupit jejich ostražitost a bdělost. Využil jsem ještě svůj starý převlek a Elizabetu, která to s chlapama prostě umí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A potom to přišlo. Nečekaně se objevili bandité ve velké přesile a začali se chovat, jako by jim městečko patřilo. Chtěli ukázat svou sílu a taky se vrhli hned na mě. Zvládl bych je samozřejmě levou zadní, ale to nebylo v plánu. Museli mít pocit, že jim nebudeme klást odpor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Banditi mě přepadli v místním Saloonu, ale to byla součást našeho plánu. Předstíral jsem, že mám naděláno v kalhotách. Ony jsou stejně dost široké.

Tak se podívejte, jak to všechno probíhalo za malou chvíli, když došlo na zbraně.

VIDEO: http://youtu.be/ICKy7Vb22Fc

Panečku, to byla přestřelka. A výsledek? Není třeba moc psát, stačí pár fotek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na zemi zůstali jen padouši. Poctiví lidé se mohli radovat společně se mnou. Já zůstal u vody pramenité a oni si již dali tu ohnivou, pravou westernovou.

 

 

 

 

 

 

 

 

Je dobojováno. Když jsem byl v úzkých, zachránili mě přátelé kovbojové z Šiklova mlýna a hlavně Doňa Serena. Je to skvělá ženská. Ovládá pistole, laso a kdoví co ještě.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doňa Serena, které vděčím za svůj život. Přátelé na život a na smrt.

Za odměnu jsem ještě dostal koně. Výběr jsem nechal na Elišce, od nás z rodiny největší odborník koňských duší. Bodejť by ne. Na koni jezdí od čtyř let.

Všechno dobře dopadlo. Přihlížel plný amfiteátr lidí a mně hlavně fandily moje holky a pěkně naplno, tak jak to umí z fotbalu. Nemohl jsem je přece zklamat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Moje největší ochraňovatelky: Eli a Lili. Sluší jim to, že? Miluju je všechny tři, ale ta nejstarší se někde zapomněla s kovboji.

Mé poděkování patří všem lidem z Šiklova mlýna. Hlavně hercům, kteří mě nechali stát se součástí jejich příběhu. Snad se nám podaří dotáhnout jednání a v příštím roce bych zde chtěl něco pro děti a dospělé uspořádat. Tento kemp pro rodiny s dětmi stojí opravdu za to a nudit se tady určitě nebudete. Od FAMILY dostává "ŠIKLŮV MLÝN" ZLATOU HVĚZDU!!!

Samozřejmě to z našeho dobrodružného putování není vše. Zítra se zajdeme podívat do strašidelného zámku DRAXMOOR.

Tak si nezapomeňte otevřít naše webové stránky a nebo FACEBOOK a druhý FACEBOOK

Diskuse Diskuse

  _____  __  __  ____  
 / ___// \ \\/ // | _ \\ 
 \___ \\  \ ` //  | |_| || 
 /  //  | ||  | . // 
 /____//   |_||  |_|\_\\ 
`-----`   `-`'  `-` --`