A je to tady !!!!
Autor: Novák Pavel, Zveřejněno: 30.11.2009 21:31:35, Přečteno: 1748x

V neděli jsme ve zlínském studiu dokončili s Petrem Vavříkem (Buty), mastering a poprvé si poslechli výsledek skoro půlroční práce. Jak se to povedlo? To budete muset posoudit Vy, posluchači. Všichni, kteří se na této nahrávce podíleli, odvedli fantastickou práci a já před nimi smekám. Děkuji Vám !!!!!!
JSI TU STÁLE - to je název zbrusu nové písničky. Jde o pilotní skladbu únorových koncertů v Přerově a následně dalších koncertů po celé republice.
Petr s Pavlem diskutují o finální verzi

Jsi tu stále - POSLOUCHEJTE
hudba/text: Luděk Hašek
Vzduch je ještě cítit vínem
co ti proteklo až do písní
Jsi tu zpátky vržen stínem
ač v těle dál se netísníš
Ještě vrací se tu stále
tvoje ozvěna jak věrný pes
z tajných nekonečných dálek
snad seshora, snad od nebes
a já znovu se tě v duchu ptám 
a znovu z prachu pozvedám
slova tíhou zlomená
a hledám stejnou řeč a tím
možná trochu víc už vím
co to všechno znamená
co to všechno znamená
Dál se chvěje plamen svíčky
jsi tu někde v palbě otázek
však vrátný v nebi chrastí klíčky
a končí tvůj čas vycházek
Pozdě házím svoje slůvka
řeku zapomnění svírá led
Padnou ke dnu bez olůvka?
A vylovím snad odpověď?
Tak dál znovu se tě v duchu ptám
a znovu z prachu pozvedám
slova tíhou zlomená
a hledám stejnou řeč a tím
možná trochu víc už vím
co to všechno znamená
co to všechno znamená
Vzduch je ještě cítit vínem
Diskuse




Dobrý večer ve čtvrtek jsem byla na Vašem vzpominkovém koncertě a musím říct že byl nádherný moc se Vám to povedlo a písnička jsi tu stále je mooc krásná.Písnička byla zazpívána od srdce.Táta je na Vás mooc pyšný.
Milý Pavliku při poslechu písničky Jsi tu stále musím na Vás stále myslet a slzy ty jdou do očí sami moc se Vám to povedlo jste úžasný člověk ,přeji Vám aby se vám dále dobře dařilo s láskou L.K.
Také se musím připojit!Písnička je moc krásná,povedla se!Už se těším,až jí v únoru uslyšíme "naživo".Pavle,gratuluji!!!Zdravím Irena
Citlivě napsaný text, zazpívaný nádhernou barvou hlasu a procítěním ... Jednou větou bych řekla : " Pavlíku, je to od srdíčka". :o)
Pavle, " POSLUCHEJTE ZDE ",to plati pro nas ostravaky,nebo se Ti do toho slovicka vloudila chybicka!!
Co bych dala za to,kdyby nebyl duvod aby tato krasna pisnicka spatrila svetlo sveta a PAVEL byl porad mezi nami!!!!!!!!!!
Já, teď ani nevím co vlastně psát, jsem úplně rozhozená z krásné písničky, moc Vám děkuji za poslání, je to něco krásného, dojemného a opravdu skvělého. Váš „mejl“ mě potěšil moc si toho vážím. Chápu, že na koncertech takové situace musí být pro Vás strašně těžké, nešlo si toho nevšimnout, člověk bojuje sám se sebou, ale obdivuju Vás za to. Mě taťka umřel jsou to 3 roky a je to stále čerstvé, s tím se člověk asi nesmíří nikdy.
Ahoj Pavle, tak to je bomba, fakt moc krásný. Až z té písničky vlhnou oči. Gratuluju. Zuzka
jo,jo,jo
Pavčo, je to dost dobrý!!! Moc se nám ta skladba líbi. Jen tak dál, ty draku!!!!