Návštěvní kniha

Pokud se chcete podělit o své pocity, dojmy z našich koncertů, představení nebo nám prostě jen něco napsat, stačí vložit váš příspěvek do této rubriky.

Žádosti o vystoupení a jiné prosím směřujte přes kontaktní formulář v sekci Kontakt.

Diskuse Diskuse

Komentář Any 10.10.2010 16:37:20

Musím reagovat na příspěvek pí Z.S.Za 30 let své učitelské praxe jsem neviděla kvalitnější výchovný koncert a děti také.A mohu Vás ujistit,že jich bylo hodně. Na jediný děti vzpomínají jako na velký zážitek a to na koncert Pavla Nováka. Jeho písničky dobře znají,protože se jim líbí. Písnička Mravenci se dostala i do učebnic Hud.výchovy.Jsem přesvědčena,že negativní názor oné Z.S. je ojedinělý . Jistě naše děti budete ještě dlouho bavit,vychovávat a těšit krásnými písničkami Vašeho skvělého tatínka.

Komentář Mgr. Jaroslav Macíček 10.10.2010 11:08:50

Nedá mi, než zareagovat na příspěvek Mgr. Sanei. Dle poznání, že ji šokuje tón příspěvků v této rubrice, tj. Vašich příspěvků, soudím, že Centrální mozek lidstva se usadil právě v Jablonci nad Nisou, což je fantastická zpráva. Je to doma !!!! Na těchto stránkách neexistuje cenzura,mrzí mne, že ačkoliv jsme ujištěni, že pí. učitelka se nebude se svým názorem tajit, nepřišla za námi hned po představení a neřekla nám to přímo. Takhle je to jen " jedna paní povídala ". Odehrál jsem s Mistrem cca 5 000 koncertů a věřte nevěřte, s takovým názorem bychom se setkali poprvé. Ale budiž .... keď máme hen tu onú demokráciu .... Kulturní úroveň společnosti, potažmo každého z nás, se odvíjí od tolerance. Opravdu jsem si nevšiml "většiny dětí", které by se nebavily. Naopak viděl a slyšel jsem burácet a zpívat celý sál. Dětem svůj názor nevnutíte. Nechejte to na nich. A buďte ostražitá, co kdyby ...... Je to jednoduché, příště nechoďte, dostane se aspoň na další. A neděste se, mohla byste vyděsit děti a ty si to nezaslouží. Mgr. Jaroslav Macíček, dlouholetý spolupracovník Pavla Nováka.

Komentář Pavel Novák 10.10.2010 7:02:31

Vážená paní magistro, předem zdravím a děkuji za reakci. Nikdo na světě se nemůže líbit všem! Jen mě mrzí tón, kterým píšete. Vyhrožovací tón, že se nebudete se svým názorem tajit, budete ho takto prezentovat a šířit dále je ale myslím pod úroveň člověka, který vychovává děti. Je pod úroveň paní učitelky. To je zase má výtka a můj názor. Velice by mě zajímal Váš věk, ale to by bylo neslušné a netaktní se Vás ptát. Jak vidíte, my jsme Váš příspěvek na webu uveřejnili, takže si to každý může přečíst. http://www.pavelnovak.cz/11-napiste-nam/ Každý má nárok na svůj názor.O posluchače nemáme naštěstí zatím nouzi, ale samozřejmě se budeme i Vašim názorem zabývat! Protože našim cílem je dělat to pro děti /ne učitelky/ dobře. Jinak mi nepřipadlo, že by se děti nebavily, protože s námi zpíval celý sál. Tedy asi mimo Vašich dětí, které se jak píšete, nudily. O stav naší kultury, narozdíl od Vás, strach nemám. P.S. Nebojte se , nikdo Vás na naše koncerty nebude nutit chodit. S pozdravem Pavel Novák - vedoucí agentury

Komentář Mgr. Zuzana Sanei 9.10.2010 22:19:16

Dobrý den, minulý pátek jsme byli s našimi dětmi z mateřské školy na vašem "výchovném koncertě" v Jablonci nad Nisou. Musím říci, že to byl nejotřesnější zážitek představení určeného dětem, který jsem dosud zažila. Dle mého názoru (a všechny tři přítomné kolegyně se se mnou shodly) bylo vaše vystoupení nevkusné, pro předškolní děti naprosto nevhodně koncipované, neuvěřitelně hlučné, slovům písniček nebylo vůbec rozumět a většinu našich dětí celé vystoupení příliš nebavilo... některé děti se opakovaně ptaly, kdy budou ty zvířátka... Velice mne mrzí, že jsem se nepodívala na vaše stránky před volbou představení! Příště si opravdu dám pozor a buďte ujištěni, že se svým názorenm nebudu tajit. Šokuje mě tón ostatních příspěvků zde a děsí mě, jak klesá kulturní úroveň naší společnosti! Z.S.

Komentář marie 9.10.2010 15:22:51

Dobrý den chtěla bych Vám poděkovat za pěkné vystoupení v mikulově na palavském vinobraní.Jsem ročník 54 pamatují jsi vašeho tatky písníčky. Poslouchám písníčky a moc jse těším na to Vaše cd, Marie míkulov

Komentář Nela 5.10.2010 19:20:29

Pavle novaku vis ze segra ma kamarada a jmenuje se taky novak vis to.A znam basnicku a zacina to na navsteve u novaku nestourej se v nose.Promin ze sem ti napsala tak malo ahoj Nela Cervena.

Komentář nikola 5.10.2010 15:07:26

A hlavně o mravenci a opicích.

Komentář Nikola Javorská 5.10.2010 15:05:26

Moc se mi libili vaše písničky

Komentář pavel 22.9.2010 15:16:56

Miloši, takže tys vlastně vyhrál. Pošli poštovní sdresu a odměna Tě nemine. Kolik je Ti let ????? Pavel

Komentář Miloš 17.9.2010 22:50:07

Dobrý den, ikdyž soutěž o sledování autíčka je dávno pryč, tak přesto mne to dnes nedá a musím Vám napsat. Při dnešní cestě domů na Moravu ze Staré Boleslavi jsem ho viděl. Bohužel to bylo při nájezdu na dálnici, a tak jsem si ho ani nestihl prohlédnout natož přečíst internetovou adresu. Rozhodl jsem se tedy ho dojet, abych si ho mohl prohlédnout lépe, mimochodem mi to dalo pěkně zabrat, (jezdí Vám to pěkně svižně) zvláště proto, že jsem chtěl hned na první benzince natankovat. Stálo to ale za to, je to moc pěkně udělané. Vzpomenul jsem si přitom na Vaše vystoupení, které jsem minulou neděli alespoň krátce shlédl na vinobraní v Mikulově. Moc Vám děkuji za kulturní zážitek a za to, že jdete v těchto stopách a fandím Vám. Ještě jednou díky a mnoho úspěchů.