Návštěvní kniha

Pokud se chcete podělit o své pocity, dojmy z našich koncertů, představení nebo nám prostě jen něco napsat, stačí vložit váš příspěvek do této rubriky.

Žádosti o vystoupení a jiné prosím směřujte přes kontaktní formulář v sekci Kontakt.

Diskuse Diskuse

Komentář MŠ Kunčičky u Bašky 27.10.2010 18:50:45

Děkujeme, na Vaše koncerty se vždy moc těšíme, myslím, že nejen děti, ale i dospělí odcházi dobře naladění,s těmi nejlepšími pocity... Děláte to bezva ! Jen tak dál-už se zase těšíme ! Vaše písničky si pouštíme v naší MŠ. Dostaneme se na málo tak kvalitních akcí.

Komentář Nikola Zpěváková 27.10.2010 12:26:07

Dobrý den pane Novák víte že vás vychovávala moje babička ona se znala s vaším tatínkem který bohužel zemřel prosím napište mi něco na e-mail.děkuji

Komentář Jana Sochrova 27.10.2010 11:09:31

Moc se mi to líbilo.....na koncertě v BAŠCE!Hlavně ten pan stou kytarou!!

Komentář Veronika Gnidová 25.10.2010 15:01:28

na koncertě v Bašce gde sme byli ze školou z Pržna se mi nejvíc libilo o zviřatech.

Komentář Dominik 21.10.2010 15:31:20

na koncerte v blatne to bilo zuzo libilo se mi uplne vsechno.

Komentář Honza Lepič 21.10.2010 14:14:24

bylo to moc hezké.Ve škole mám samé jedničky.:D :-) :-( :-!

Komentář Simona 12.10.2010 17:36:49

Všechny vás zdravím! Ještě mi v úších zní tóny z hezkého nedělního vystoupení. Jakpak to bylo na tom koncertě v Jablonci? Z jednoho příspěvku se dovídám, že se děti nudily a od stejné paní učitelky čtu o kousek výše, že děti zpívaly. Já tedy nedokážu zpívat a nudit se zároveň. Moje pětiletá neteřinka už si na koncertě taky prozpěvuje některé písničky, nudit jsme se nestihly ani náhodou. Ani když jsem téměř dospělou dceru nevědomky vytáhla na koncert zaměřený pro děti. Bavili jsme se naprosto všichni, vedle nás poskakovaly děti a ta radost, která z nich vyzařovala se nedala přehlédnout. Nudit se na koncertech Pavla Nováka, to je vyloučené :-) Třeba se to dozvíme i od dětiček z Jablonce, jen co se naučí psát. Také jsem vyrůstala na písničkách dědy Nováka. A tak jsem čekala, co nám předvede Pavel ml. Jsem nadšená. Musím říct, že každé vystoupení Family, je pro mne krásný zážitek. Koncerty jsou plné energie, radosti a melodických písniček. Takže děkuji Pavlovi, děkuji kapele, děkuji!!! Simona.

Komentář MŠ BAŠTˇ,K BECKOVU 142,25065 11.10.2010 12:52:08

Dobrý den,na Vašem koncertě,který se nám moc líbil,v divadle Krakov,jsme zakoupili CD,DVD,zpěvníky,CD-KARAOKE.CHtěly bysme Vás poprosit o notový záznam k písničkám-Kdo si hraje nezlobí,Mravenci,Klokani,Drůbeží závody,Doktora se nebojíme,Japonská myší polka.Bylo nám řečeno,že je máme v zakoupených zpěvnících,ale bohužel tam nejsou.Děkujeme moc,MŠ BAŠTˇ. ADRESA-MŠ BAŠTˇ,K BECKOVU 142,25065.

Komentář Z.Sanei 10.10.2010 22:07:18

Otevřela jsem vaše stránky znovu, neboť mne zajímalo, zda můj příspěvek zveřejníte a jsem ráda, že jste tak učinili - díky. Omlouvám se za tón, který se vás dotkl, ale vyjadřuje mé naladění z koncertu, a rozhodně nebyl myšlen výhrůžně. Nepřišla jsem za vámi, protože jsme tam měly 50 dětí a i ve čtyřech jsme měly plné ruce práce. Proto jsem vám napsala sem, jak jste sám požádal na konci koncertu. Také bych chtěla říct, že jedna z mých kolegyň vzpomínala na koncert vašeho otce, na kterém byla před pár lety, a byla upřímně otřesena rozdílem. Názorově jsme se docela shodly. A že zpívaly i "naše" děti, o tom nepochybuji, ale dětem se líbí kde co - s tím mám své zkušenosti, jsem matkou dvou a skutečnost, že se jim něco líbí pro mne rozhodně není rozhodující - jsem přesvědčená, že součástí výchovné role dospělých je i formování názoru a nároků na kvalitu nejen divadelních představení!!! Kam bychom se dostali, kdyby děti určovaly, co je a není kvalitní pouze na základě toho, co se jim líbí!!!??? A jestli vás to zajímá, je mi 36 :-) PS: upřímně lituji Any, jestli váš koncert byl nejkvalitnější, co viděla! Pokud ovšem nemyslí vašeho otce... Toho bohužel neznám, ptala jsem se rodičů ve školce a odezva byla pozitivní - syna nikdo z nich ovšem nezná.

Komentář Marta Šafaříková 10.10.2010 19:02:09

Názor paní magistry mi tak "hnul žlučí",že nejde nereagovat.Nemám sice titul,jsem úplně obyčejná ženská se šedesátkou na krku,ale ještě poznám co je a není vkusné.Mám tři děti a čtyři vnuky a všichni vyrůstali právě na Mistrových písničkách. Jsem mu za to velice vděčná !!!! Všechny kazety jsme už měli obehrané,musela jsem zakoupit CD a věřím že právě na těchto CD budou vyrůstat i dětí mých vnuků.Několikrát jsem navštívila i představení pro děti a vždy jsem viděla sál plný nadšených dětiček,které tančily a zpívaly. Pavel to dělá stejně dobře jako jeho otec,takže děti se mají zase na co těšit. Vzkaz pro paní magistru: Přeji vám šťastnou ruku při dalším výběru kulturní akce pro Vaše děti!!!! Pánové a Vy buďte v klidu,děti vás mají rády. Za celou svou rozvětvenou rodinu zdraví Marta