Návštěvní kniha

Pokud se chcete podělit o své pocity, dojmy z našich koncertů, představení nebo nám prostě jen něco napsat, stačí vložit váš příspěvek do této rubriky.

Žádosti o vystoupení a jiné prosím směřujte přes kontaktní formulář v sekci Kontakt.

Diskuse Diskuse

Komentář barča 17.10.2012 16:19:24

ahojky dne 17.10.jste navštivili Tachov,moc se mi to libilo.Všichni 3 umite dobre hrat zpivat a bavit děti.dekuji za všechny Bara:D

Komentář tereza 17.10.2012 13:49:10

ahoj možná mě znáte hráliste v tachově 17.10. 2012. chtěla bych aby ste hráli zase unás pavle

Komentář GABKA 16.10.2012 16:48:33

ÁHOJ JAK SE MÁŠ TO SEM JÁ GABKA MÍKULOVÁ

Komentář nela 15.10.2012 18:26:33

Pavle

Komentář veronika 15.10.2012 13:33:52

Dobrý den pavle chtela bych abysi přisel na K.Dvořáčka

Komentář Jirka 14.10.2012 18:26:14

Dobrý den Pavle, chtěl jsem Vás poprosit, zda byste mohl 24.12. na náměstí TGM zazpívat i písničky Štědrý den a Pojď se se mnou projít. Já vím, je to ještě dva měsíce, ale udělal byste mi těmito písničkami opravdu velkou radost. Nejenom tyto dvě, ale i spoustu další Mistrových hitů mám moc rád. Ještě větší radost mám z toho, že pokračujete v tátových kolejích. Já Vám to budu opakovat stále, stále Vám budu děkovat, stále se mi budou líbit Vaše písničky, stále mi bude běhat mráz po zádech. Mistr Pavel, je tu pořád mezi námi, já to vím i ostatní milovníci jeho písniček to vědí. Bohužel jsem Vašeho otce neznal osobně, což mě bude mrzet pořád, ale můžu Vám jako velký fanda jeho hitů říct, že to byl skvělý člověk, se srdíčkem, které měl na správném místě, rozdával sílu, radost, dobrou náladu .... Už v mateřské školce jsme ho poslouchali, dalo by se říct, že jsem na něm vyrůstal již od mala. Je mi sice 21 roků, ale řeknu Vám, že já nic jiného, než české písničky a hlavně hitovky Pavla Nováka neposlouchám. Poslechem písniček si vždy zlepším náladu a přiznám se, že při písničce Nádherná láska mi jde mráz po zádech (to i z jiných písní) a při písničce Jsi tady stále mě i slza ukápne. Proto Vám slibuji, že 24.12.2012 příjdu (jako jeden člověk z velkého davu) zavzpomínat na otce, na jeho písničky, užít si skvělou náladu, užit si Váš hlas, užít si celou kapelu Family, prostě si užít Štědrý den, tak jak se sluší a patří. Stejně tak zapalím na místě odpočinku svíčku, na vzpomínku a vyznání toho, že jsme měl Mistra opravdu rád. Chtěl bych Vám ještě říct, že když jsem byl loni zapálit svíci a slyšel jsem Váš zpěv z náměstí, tak to bylo něco neuvěřitelného. Slzy jsem měl na krajíčku, bylo to něco neuvěřitelného, neuvěřitelná atmosféra. Kdyby otec žil, určitě by Vás pochválil a objal. ,, Synu, děláš to dobře, nepřestávej .. " Chtěl bych Vám i celé kapele Family popřát, aby Vám to hraní a zpívání vydrželo co nejdéle. Jste opravdu skvělá family, za což Vám patří VELIKÁNSKÉ D Í K Y. Pěkný den přeje Jirka

Komentář lucie 11.10.2012 17:57:26

hezky zpivate

Komentář adélka 11.10.2012 15:56:07

Dobrý den, koncert byl úžasný a moooc se mi líbil.Nakonci jste to rozjel a ja jsem tam tančila joko divous.Příště půjdu určitě zase a už teď se těším.Adélka 2.třída.

Komentář tom 11.10.2012 12:06:26

pavel novak ja sem tom

Komentář Soňa 10.10.2012 6:41:30

Tomuhle bych tedy nikdy nevěřila....že budu muset o Vás takhle bojovat, aby jste mohl hrát dětem v Klatovech, A zrovna já.Nechápu..... asi to tak má být.A věřte,já už jsem toho viděla za ty roky hodně.......ale to,co dělal pro děti Váš tatínek,a teď Vy,je bezkonkurenčně to nejlepší..moc vzpomínám.Úžasné.A já ty prcky miluju...nevím,kdo bych byla,bez nich....jsou to moji malí andělé.Je to radost,být s nimi.Vážím si toho,že smím...vlastně jsem to já,kdo se díky nim učí.Od nich.Jsou skvělí.(Vzpomínám si,jak jsme šli z toho prvního koncertu...někdy před deseti lety..jak ještě ve mně dozníval ten zážitek..."Tak,teď už se mi nebude líbit nic...Mistře,laťka je vysoko"...a jak jsem pak přišla domů,a ukazuju fotku mámě..."Představ si,koho jsem dnes viděla....mami,on je úžasnej...takový "děda",pro všechny ty děti.On se k nim chová,jako by všechny byly jeho!"A přesně tak to bylo.A ty fotky nám rozdal se slovy.."Paní učitelky,tady máte fotku vošklivýho pána,dejte si jí doma na dveře,ať vám děti nechodí na cukr....":-))...s tím svým úsměvem...Škoda,už tu fotku nemám.......krásné vzpomínky.Permanentní přítomnost.)Jestli budu živá,ozvu se,a budu moc ráda,když se k nám vrátíte!Moc Vám fandím,je to úžasné,co dokážete obdivuju to.Ať je hodně těch,co to dokážou ocenit a vážit si Vás....a nezávidět.Mně vždycky srdíčko poskočí radostí,když si čtu,co pěkného Vám lidi píšou..a kolik jich je.Paráda.Ať jich je pořád víc......to Vám přeju.Ať se daří.:-)Soňa M..