Návštěvní kniha

Pokud se chcete podělit o své pocity, dojmy z našich koncertů, představení nebo nám prostě jen něco napsat, stačí vložit váš příspěvek do této rubriky.

Žádosti o vystoupení a jiné prosím směřujte přes kontaktní formulář v sekci Kontakt.

Diskuse Diskuse

Komentář BARUNKA. Churava 22.12.2015 18:39:26

Ahoj pavle jmenuji se Barunka churava pavle líbí se mi tvůj. zpěv

Komentář Soňa Mirvaldová 21.12.2015 14:35:12

Milý Pavle!Dnes jsme s dětmí ve školce "probírali"vánoční zvyky,a mně to nedá,abych Vám nenapsala....byla jsem překvapená,kolik si toho děti zapamatovaly z Vašeho vyprávění o Vánocích na Vašem koncertě u nás.Pamatovaly si i všechny koledy,co jsme společně zpívali....oni jsou sice ještě mrňata,ale zapsal jste se jim do srdíček.Má to smysl,věřte!Už se těším na zítřek....budeme pokračovat,a to o "zlatém prasátku"....samozřejmě s Vaší pohádkou a písničkou,ty nesmí chybět!Krásné Vánoce,Pavle...a díky,že tu pro nás jste!

Komentář Milena 17.12.2015 18:55:40

Chtěla bych Vám moc poděkovat za dnešní vánoční koncert pro děti v Mostě. Je skvělé, že pokračujete a necháváte pro nás stále živé písničky, které složil Váš otec. Rádi si zpíváme s dětmi Vaše písničky a tancujeme ve školce. Těšíme se zase na Vás a přejeme hodně krásných koncertů a nadšených diváků. Krásné vánoce a hodně štěstí přejí paní učitelky z MŠ U Cáchovny v Mostě.

Komentář Jiří Zalak 14.12.2015 12:01:56

Ahoj

Komentář Ing. Vladimír Nippert 13.12.2015 20:11:36

Nemám hudbu na Sportovní ples TJ Sokol Vražné 2016 v sobotu 20. února 2016 - místo konání Klub kultury Suchdol nad Odrou - kapacita sálu 400 míst. Pozdrav Mirek Nippert

Komentář Soňa Mirvaldová 9.12.2015 19:45:47

Díky moc za pěkně napsaná věnování do knížek pro moje kamarádky,hlavně za to pro malou Emu.Však si všechno brzo sama přečte,chodí do první třídy a je moc šikovná.Bylo by fajn,kdybyste koncertovali též v okolí Stříbra,moc bych Emičce i jejím kamarádům přála ten zážitek.Snad to někdy vyjde.

Komentář Soňa Mirvaldová 9.12.2015 17:58:49

Ahoj Pavle,Tomáši,Marceli!Díky za krásný koncert pro děti u nás v Klatovech,všem jste udělali velikou radost.Mějte se krásně,a těšíme se zase příště!!!!DĚKUJEME!!!!!Krásné Vánoce Vám všem. :-))))

Komentář vladislava urbanikova 28.11.2015 21:36:03

ahoj všem krasné písně i já sem s pavlem novakem miluji písně jeho otce a nadalé budu milovat pisně i jeho pisne mladeho pavla novaka i když je zpiva trošku jinak než jho otec ale snaží se a moc proto mu to moc přejí at tyto pisničky žijí co nejdele a jsem rada že znam oba pavli a rada by aby ty pisničky orirginalni s jmeny pihovata, podivny spač.nádherná laska tu zpívam v řírodě o samotě a jiné rada by je měla tyto pisne na ce a taky velikonocetam je suprova písen a zpevak jaky byl a jakého jsem znala pavlového otce vím že neni snami ale žiji jeho písně a ja ho nosím v srdičku a děkuji za to že mam i pavla novaka jeho syna mezi svima přáteli hezky večer

Komentář Soňa Mirvaldová 27.11.2015 20:40:52

Včerejší koncert v Městském domě byl moc krásný,děkujeme!

Komentář Světlana Polívková 27.11.2015 20:35:13

Od 1.října jsem členem týmu Pavla Nováka. Pracuji jako koncertní manažer a jsem v kontaktu se všemi, které po celé zemi mají o Pavlovy koncerty zájem. Sedím, telefonuji, posílám e-maily, smlouvy, potvrzuji objednávky... včera jsem se poprvé zúčastnila koncertu. Těch dětských už jsem s Pavlem absolvovala dost, ale pro dospěláky to pro mně byla premiéra a to premiéra s velkým "P". Poprvé jsem zažila koncert z "druhé strany". Nikdo si nedovede představit, kolik práce a všeho úsilí to před koncertem je a s blížícím se začátkem to neubývá, právě naopak. Nikdo, kdo se velkého Vánočního koncertu zúčastnil mi nemůže říci, že jsem zaujatá a že Pavlovi "nadržuji". Jeho Vánoční koncert byl tak úžasný... Málokdy se stane, že nemohu najít slova. Včera po koncertě to tak bylo a je to i teď, téměř 24 hodin po koncertě stále stejné. Tak moc bych chtěla všem popsat jaké to bylo, jaká byla atmosféra, jaké byly písničky, jaké byly zpívající děti, jací byli diváci, jak při písničkách plakali štěstím starší, ale i mladí, maminky s dětmi na klíně... Jsem pyšná, že mohu takovému člověku pomáhat, protože to je pan zpěvák a hlavně, přátelé, člověk s velkým a otevřeným srdcem. Vím, že je neskutečně laskavý a hodný, ale včera jsem objevila i další jeho tvář. Neskutečnou pokoru ... ač jsem se včera snažila potlačit slzy a být - jak se říká - nad věcí, nepodařilo se mi to a i teď, když se snažím své pocity popsat, mám co dělat, abych na písmenka viděla. Buďme rádi, že je Pavel s námi. Je pokračováním svého otce a má nám co předávat a rozdávat. Vám, lidem z Přerova přeju takového rodáka a usmívám se nad škarohlídy a závistivci, kteří jeho práci haní, srážejí nebo zatracují. Měli byste být všichni pyšní. Já byla včera a jsem i dnes a určitě budu dál a s pýchou říkám a dál budu říkat, že jsem koncertním manažerem zpěváka Pavla Nováka z Přerova. Díky, Pavle. Včerejší koncert byl pro mě nezapomenutelným zážitkem a těším se na všechny - nejen ty předvánoční - další a další a doufám, že jich bude moc, moc a moc. Smekám před tím, jak žiješ pro lidi a co všechno do své práce dáváš.