Návštěvní kniha

Pokud se chcete podělit o své pocity, dojmy z našich koncertů, představení nebo nám prostě jen něco napsat, stačí vložit váš příspěvek do této rubriky.

Žádosti o vystoupení a jiné prosím směřujte přes kontaktní formulář v sekci Kontakt.

Diskuse Diskuse

Komentář klárka 20.2.2010 19:52:58

objednam si cd pavel novák cd pro deti

Komentář Péťa Kuzněcov 18.2.2010 18:53:34

Ahoj, váš koncert v Ostravě-Zábřehu se mi moc líbil, parádně jsem si zařádil a zatleskal. Akorát se mi nelíbil čert s holým zadkem a tancovat taky moc nemusím, ale ty jsi trsal super. Přijeďte zase do Akordu. Zdravím vás všechny - Petr žák 2.A, ZŠ V Zálomu

Komentář marki 18.2.2010 16:47:05

AHOJ.NA KONCERTU SE MI LIBYLO VŠE............!

Komentář L V Mackovi z Orlové 18.2.2010 15:12:15

Milý Pavle, po koncertě jsme tu možnost neměli, proto jsem se rozhodla touto cestou Vám MOC a MOC poděkovat za nádherný koncert v ostravském Akordu a vyslovit vám velký obdiv za Vaše rozhodnutí a poctivost s jakou jste převzal téměř ze dne na den otcovo dílo! Jsme jistě jedni z mnoha, kteří obdivují, jak jste se tohoto nelehkého úkolu zhostil!!! Táta by byl právem na Vás pyšný (a určitě je!) a Vy jste nás jen přesvědčil, že Pavel NOVÁK tady opravdu zůstává ve svém "pokračovateli" tohoto dobrého jména dále . . . Přiznám se, že jsem měla z koncertu trochu obavy a smíšené pocity!! Bála jsem se hlavně, abych celý koncert, díky své citlivé povaze neprobrečela. Šlo to ztuha, slzy jsem stejně neudržela, ale způsob, jakým jste své krásné povídání od začátku pojal a pak Váš zpěv mi slzy zcela zastavil!!!! Celý koncert se nám strašně moc líbil, jste, Pavle, jednička a moc vám děkujeme za úžasný večer s Vámi i kapelou!!!!!!!! S otcem jsme se znali osobně, neboť jsme byli jeho obroskými fanoušky již od jeho začátků, Přerov máme rádi, neboť navíc manžel z Přerova pochází,dodnes tam dojíždíme za příbuznými. Jen mě bude navždy mrzet, že jsme nikdy nezažili Vánoční koncert naživo na náměstí. Ale rok co rok jsme si nechali o té nádherné atmosféře povyprávět od příbuzných. Od našeho mládí jsme sice běhali nebo jezdili na všechny Pavlovy koncerty, které byly v danou chvíli pro nás dostupné.Mám od mládí všechny jeho desky, vč.prvních starých singlů i LP, postupně jsme si kupovali a s velkým zájmem přečetli všechny jeho knížky a obdivovali s jakým srdcem a upřímností sděloval své příběhy a jak krásně to uměl napsat-byl to opravdu Pan zpěvák, skladatel a spisovatel a nebyli jsme sami, kdo byli na našeho Moraváka-Pavla Nováka právem pyšní!!!!!!!! Teď, když jsme Vás zažili živě na krásném koncertu, jsme šťastni, že tento MISTR, jak jej právem nazýváte, má tak skvělého syna, který určitě dělá čest tátovi,ale i sobě. Ještě jednou MOC děkujem . . .Jen tak dál, Pavle.... Dnes navíc vzpomínáme, že je to přesně rok od rozloučení s Pavlem v MD v Přerově, kterého jsme se taky zúčastnili, zapálili jsme mu tedy aspoň svíčičku doma, stejně jako 11.2. Zdravíme a přejeme celé Vaši rodině především zdraví a Vám obrovský kopec štěstí a odvahy do další práce!!!!!! Určitě a rádi opět na nějaký Váš koncert přijdeme. Zdraví - dnes tedy už i Vaši fanoušci L. V.Mackovi z Orlové.

Komentář cela 4.a stara ves nad ondrejnici 18.2.2010 13:49:57

cela 4.a byla rada moc se to vsem libilo i pani ucitelce pan pavel novak je moc dobry.

Komentář Adelka Širkova 17.2.2010 18:57:59

ahoj jsem adela . vi jste řikali že kdo ch ce vam muzenapsat co se mu libilo a cone! aja rikam ze semilibilo jak ste nam rikali jak semame chovat a nelibilosemi ze jste tak casto spivali ahoj PS. napiste mi prosim na libim se ti jsem adelineczka_7

Komentář kikina 17.2.2010 16:13:40

ten koncert bil fak boží važne

Komentář tereya 17.2.2010 15:53:35

je to super miluju pavla novaka

Komentář Tereza 16.2.2010 22:29:28

Milý a vážený Pavle, jako spousta lidí přede mnou i já Vám vzdám hold (nejen) za vzpomínkové koncerty. Byla jsem na dvou a dodnes mám v sobě nezapomenutelný pocit toho, že jsem prožila něco krásného, příjemného, i když chvílemi i dojemného až smutného. Ale takový je život. Moc Vám fandím a přeji Vám, Vaší mamince, a vůbec celé rodině spoustu sil a životního elánu.

Komentář Karel Jačko 15.2.2010 8:04:54

Stránky jsou super, vždy jsou nejdůležitější aktuální informace :-)